Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Że teoretycznie od 2005 roku olał rap ... ma całkiem niezłe kawałki a skupił się całkowicie na aktorstwie. Moim zdaniem popełnił bład ... bo był jednym z najlepszych raperów do tego 2005 roku. Mało kto robił tak dobre kawałki. Troche brakuje raperów takich jak on. Z tego co pisało niedawno ZACZYNAŁ prace nad nowym albumem gdzies we wrześniu który miał się pojawić koncem 2010 roku a poczatkiem 2011 niestety zrezygnował z tego albumu ... a szkoda. Czyli pewno nie doczekamy się żadnego albumu już nagranego przez Willa Smitha patrząc na rozkład filmów w jakich zagra i w ilu zagra przez najbliższe 3 lata ... to raczej czasu nie znajdzie.

użytkownik usunięty
Ludacris

Z mojej perspektywy uważam , ze dobrze zrobił skupiając się na aktorstwie, bo powstały świetne filmy z nim w roli główniej. Takie jak "Pursuit of happyness", "I am legend" itd.

Teraz ma prawie 3 lata przerwy od aktorstwa to mógłby coś nagrać ;/ najnowszy jego kawałek to remix piosenki z przed prawie 6 lat o to ona - > Will Smith ft. Bee Gees - Switch (2010). Z tego co wiem wystepuje Will Smith tez pod innym pseudonimem w muzyce "Fresh Prince" ale tutaj tez tylko stare kawałki znalazłem. Moim zdaniem powinien cos jeszcze nagrac jakis albumik chociaż kończący jego kariere muzyczną bo tak odszedł od muzyki po cichu i tylko swoje dzieciaki tam wciska nie wiem po co ... a i u mnie jeszcze stracił na tym że chce Justinka Bimberka wprowadzić w filmy ;/ to juz jest szczyt wszystkiego ;/

Ludacris

Zgadzam się Will naprawdę dobrze Rapował, mało takich jest .
Ale co do wciskania dzieci się nie zgodzę, Willow naprawdę ma talent, a Jaden...dobrze ,że jak ty to mówisz 'wcisnął' do filmu .
Aa, i z tym Bieberem sie zgodzę.....dośc ,że wszyscy tak szaleją na jego punkcie, chociasz wcale nie ma talentu do muzyki, szaleją chyba za jego wyglądem, bo gdyby to śpiewał jakiś okularnik pryszczaty na pewno by tak tego nie słuchali, tylko by go jeździli......I po co wciskac go do filmu, też u mnie stracił na tym . ;x

Will-Smith

Wystarczy tylko posłuchac np Black Suits Comin' , Party Started czy chociażby Freakin' It. Willow no moze i ma talent przypadkowo natrafiłem na jedna piosenke od niej ale Jaden ? Po Karate Kid moim zdaniem nie bedzie z niego aktor zbyt dobry chociaz w sumie dopiero ma ile ? 16 lat ? bo nie jestem pewien wiec moze sie rozwinie. A Bieber to jest komercyjniak, nawet nie wiadomo skad sie wział a go wszędzie wciskają , z tego co mi wiadomo to Usher go gdzies w polu znalazł i powiedział " Ty bedziesz spiewał i dla mnie zarabiał" xD A tak na powaznie to z Bimbera tez zaden aktor miałem okazje widziec go w CSI NY chyba albo LV nie pamietam to nie podobała mi sie jego gra... zwłaszcza zbulwersowanego nastolatka , gdzie taka delikatna dziewczynka ma zagrac zbulwersowanego nastolatka xD jego grozna mi na to wgladała jak kot s*ajacy na puszczy. Justynka Biber to jest ktos taki jak u nas Kamilka Bednarek (zaraz hot 13-17 mnie zjada jaki on to nie jest słodki a ja mu zazdroszcze tego ze umie spiewac xd) czyli po prostu osoba komercyjna i taką w której sie dojrzewajace nastolatki kochaja i tylko one kupuja od nich płyty bo gdyby nie one to by NIKT albo no prawie nikt bo jeszcze pewno sa geje nie kupił xD. Brakuje takich kawałków jak kiedyś chocby Willa Smitha , Ice Cube'a , Dark Man X'a (DMX). Heh miało to byc na temat sameg Willa a zeszło na pare innych osób. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones