Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
85 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Wystarczy że siwiznę zafarbuje i jest ciągle tym samym gościem sprzed lat. Ciągle w dobrej kondycji. Może to źle bo gra zawsze chyba samego siebie... W większości filmów jest tym samym człowiekiem...

TYGRYSEX_filmweb

Will duzo trenuje, a czynne uprawianie sportu bardzo redukuje wiek. Mozna miec 50 i wygladac na 30 :)

funkmachine

Na pewno! Trening + kasa = młody Will ;) Myślę że jakby zagrał w Bad Boys 3 to wyglądałoby to jak kontynuacja po 2 latach :P

TYGRYSEX_filmweb

Czemu zaraz kasa, zwyczajnie duzo treningow, nie trzeba miec do tego specjalnie duzo kapusty :)

funkmachine

Oczywiście. Tylko że trening treningami- ale on potwarzy nic się nie zmienia! A tego nawet najlepszymi treningami nie zatrzymasz. Albo ten typ tak ma i nadal wygląda świetnie albo ładuje kapustę w naprawdę innowacyjne metody żeby zatrzymać czas (nie podejrzewam go o operacje plastyczne czy botoks).
Tak jak pisałem - włosy mu przypruszyły się siwizną więc wystarczy że pofarbował i już wygląda jak sprzed dekady.

TYGRYSEX_filmweb

ogolnie cwiczenia tez maja wplyw na cere, i twarz, takze tez spowalniaja starzenie sie twarzy.

funkmachine

Ok ok. Pewnie masz rację - więc weź się do roboty. Ja też chyba chcę młodo wyglądać przed 50 ;)

TYGRYSEX_filmweb

heh, tylko, ze ja cwicze od 15 lat, regularnie minimum 2-3 razy w tygodniu, wiec mnie zachecac nie trzeba. Mam 34 lata, wygladam na jakies 25-26, moge rwac malolatki :)


użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones