Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
85 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith
1992kamil

a co takiego zrobiły?

isobel

Najgłupsze wypowiedzi Jadena - http://joemonster.org/art/25788

Willow Smith (lat 13 w momencie robienia zdjęcia): http://amagico.com/willow-smith-hd-images-3-hd-wallpaper.html

Ogólnie Will Smith wychował bandę gwiazdorzących bachorów, które mają przeogromne mniemanie o sobie. Ojciec wpycha je wszędzie, gra z nimi w filmach, dzieciaki chodzą z nim po różnych talk showach i nagrywają durne piosenki:
https://www.youtube.com/watch?v=ymKLymvwD2U (czy tak wygląda normalna 10-letnia dziewczynka?)

1992kamil

Bez przesady, Jaden dodał te posty w 2012, nie pamiętam już jaka ja byłam głupia jako 12-13 latka, ale "sława" im do głowy uderzyła, to fakt.

niusia_chan

co prawda to prawda

isobel

Najgłupsze wypowiedzi Jadena Smitha http://joemonster.org/art/25788

Willow Smith w wieku 13 lat: http://cdn.rocnation.com/wp-content/uploads/2013/01/willow_smith_web.jpg

Ogólnie Will Smith wychował rozwydrzone, gwiazdorzące bachory. Will wciska je siłą do show biznesu, gra z nimi w filmach, zabiera do talk showów i produkuje ich durne piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=ymKLymvwD2U (czy tak wygląda i zachowuje się normalna 10-letnia dziewczynka?).

1992kamil

każdy sławny ojciec promuje swoje dzieci,a że robią głupoty to już inna sprawa.jaden rozbawił mnie do łez,obrażając się na shię labeoufa,którego zaproszono na galę grammy.shia jest uznanym aktorem,sam will był nim zachwycony,szkoda ,że ma takiego bezmyślnego syna.

Wera_135

"kazdy slawny ojciec promuje swoje dzieci". Sorry, ale straszna glupote napisales, jakkolwiek by rozumiec pojecie "promowac" to i tak bzdura. Nawet hdybys tu sypnal przykladami 'promowania' dzieci przez obecne gwiazdy showbiznesu to wyszloby ze robia tym dziecia krzywde.

1992kamil

Mylisz się w tym, że one są jakoś specjalnie głupie. Nie robią większych głupot, niż spora grupa nastolatków, w ich wieku, będąca na ich miejscu. To raczej, ich rodzice (a co za tym idzie także Will) zachowują się głupio, za bardzo pchając ich do świata showbiznesu, który jak wiadomo, potrafi zrobić sieczkę z mózgu młodym niedoświadczonym osobą.

albertos25

Osobom a nie osobą.

1992kamil

Jeżeli już, to córka mu nie wyszła, ale syn poszedł w ślady ojca i już jest całkiem niezłym aktorem :)

Sebsi_88

Przecież Jaden to idiota z wiecznie zmrużonymi oczami.

1992kamil

Racja w pewnym sensie, ale jak się przyłoży to potrafi ładnie zagrać. Ale faktycznie, pycha od niego bije :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
underholdsbidrag

Rasizm jest niedzisiejszy. I ciesz się ćwoku, że nie napiszę do administratora, żeby cię zbanował za rasizm. Pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz, a najlepiej nic w ogóle nie pisz...

Sebsi_88

"Rasizm jest niedzisiejszy." wyjdź czasem z piwnicy

lubiecycki_filmweb

Co masz na myśli?

lubiecycki_filmweb

Rozwiń nieco swoją wypowiedź

Sebsi_88

To, że nie wypada o nim mówić, nie oznacza, że nie istnieje. Rasizm będzie zawsze.

Brehen

Tak, tylko, że mówić o nim, a nie go rozpowszechniać. Pomyśl nieco. Wy go rozpowszechniacie.

Sebsi_88

Czyli to tabu, mimo, że jest to podstawowy problem społeczny na świecie. Jeśli poruszę ten problem, to go "rozpowszechniam". Ręce opadają.

Brehen

Nie powiedziałem, że to tabu. Koleżka wyżej wypowiadał się na temat Smitha z dużą dozą rasizmu, zapytałem go o to, nie odpowiedział. Później ty napisałeś, że nie wypada o nim mówić. CO??? Jak to nie wypada o nim mówić? Wręcz przeciwnie, wypada, a nawet trzeba. I według mnie w dzisiejszych czasach nie jest on tematem tabu, bynajmniej. Społeczeństwo w coraz większym stopniu stara się go zwalczać, a czy to się udaje, to inna sprawa. I niech Ci ręce nie opadają, bo jakoś trzeba pisać :)

1992kamil

Wiesz co gościu ale to są wyciągnięte z kontekstu jego wypowiedzi , napisz może do czego się odwoływały te teksty bo szczerze to u co drugiego nastolatka można by znaleść takie teksty bez podawania całości .

1992kamil

Wejdź do gimnazujum i znajdź tam dziecko które "wyszło" rodzicom, będzie ciężko ;) Z tego się wyrasta.

1992kamil

od nadmiaru hejsu ,jebie się w głowie

1992kamil

Pokaż swoje i przedstaw ich osiągnięcia.

mterajewicz

A jakie by były "osiągnięcia" Jaden i Willow, gdyby nie znany i bogaty tatuś? Wolę średniego uczniaka z liceum, który zostanie cięźko pracjącym trybikiem w nieliczącej się firemce za "2000zł", niż te pseudo talenty, które nagrywają, sprzedają i występują tylko dzięki nazwisku ojca. Jeśli z tych ich działań są jakieś zyski $$$, to dlatego, że Amerykanom można wcisnąć każdą kupę. Nie mam nic przeciwko załatwiniu przez rodziców pracy dla dzieci, pod warunkiem, że mają do tego predyspozycje.

Patianna

Mnie Ojciec zawsze pchał na treningi piłkarskie, ale tylko dlatego, ze i tak codziennie grałem w piłkę pod blokiem. Nie zabierał mnie do swojej firmy chociaż dobrze zarabiał i mógłbym sie czegos nauczyć. Rodzic powinien wybrać drogę dla dziecka, która go interesuje a nie siłę wpychać tam gdzie jest kasa. Później się dziwić, że ludzie gubią się w swoim życiu i nie potrafią sami podejmowac decyzji. A co do Amerykanów.. wydaje mi się, że to nie kwestia narodowości bo na całym świecie można wcisnac każda kupę, w Polsce także. Ludzie zawsze lecą za nazwiskiem

1992kamil

A jak dla mnie mu wyszły. Robią oryginalne rzeczy (mówię teraz o muzyce), spełniają się. Owszem, dzięki ojcu, ale który ojciec nie dałby ciekawych możliwości rozwoju i życia na dobrym poziomie swoim dzieciom mając tyle kasy? Trzeba wspomnieć, że ciągle dorastają i szukają siebie. Nie słyszałam żadnych sklandali z ich udziałem, a to, jak wyglądają i jak się stylizują zależy od nich. Moim zdaniem pokazuje to tylko, jak kolorowymi osobowościami są. Może się to komuś podobać a innemu nie. Mają wiele charyzmy i talent, ale oczywiście trzeba podsumować, że ich sława to zasługa tatusia.

roxoxo

Zgadzam się w 100%. Te dzieci są utalentowane i kreatywne. W wieku 13 lat chłopak potrafi rozmawiać o filozofii i bycie lepiej niż nie jeden 40 latek. Stylizacje pochwalam, przynajmniej nie są nudni jak reszta nastolatków w ich wieku. Nie rozumiem hejtu na nich? Bo co? Bo są inni? Czy to znaczy, że są gorszymi ludźmi?

m_benz

http://joemonster.org/art/25788 a jeśli ktoś uważa, że te wpisy są głupie no to współczuje edukacji...

m_benz

Rozmawianie o filozofii i bycie nie polega na wrzucaniu na twittera jakiś pseudointelektualnych frazesów bez sensu. Filozofia jest dużo bardziej rygorystyczna niż taki badziew.

1992kamil

Wciąż tak uważasz o Jaden'ie? Ktory robi dobrą muzyke, z dobrymy wyswietleniami? i wiadomo, że niektórym ta jego twórczość nie siada, chyba nie musze tłumaczyć tego, że jeśli całe życie słuchasz discopolo czy jakiegos metalu (to tylko przykład) to ta jego muzyka Ci nie spodoba. Jeśli chodzi o jego osobe, to też wszystko na progres.

1992kamil

na tym zrobił karierę przecież się wybił dzięki serialowi Bajer z Bel-Air gdzie grał typowego głupka zajaranego wiecznie Muzina z początku lat 90-tych, sam za młodu do bystrzaków nie należał

Lefty_Guns

Ty za to do konca zycia nie bedziesz bystrzacha bialasku dresiaku hah

1992kamil

Są znacznie głupsze dzieci. Po co tak wyolbrzymiać? Bo ich ojciec jest sławny? Jeżeli już chcesz szukać największych debili wśród celebrytów to przedstawiam ci Kardashianki.

1992kamil

Zadnemu ojcu dzieci nie wychodzą. To matka rodzi

maciekb80

O matko, kolejny bialorycerz
Obornca macic

vasil_zajcev

No jakoś tak

maciekb80

pierwszy który broni amber i pluje na deppa, a potem ucieka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones