Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith
użytkownik usunięty
Peach3a3

i zerwania z tą sektą! a poza tym sto lat

Przyłączam się do życzeń

Jaką sektą?

użytkownik usunięty
Peach3a3

Wszyscy scjentologię kojarzą tylko z Tomem Cruisem, ale Smith jest takim samym scjentologiem, jak ten pierwszy. Sfinansował chyba nawet jedną szkołę scjentologiczną, o ile się nie mylę...

Peach3a3

Sto Lat.

Peach3a3

wszystkiego najlepszego

Anda00

najlepszego ;)

użytkownik usunięty
Peach3a3

Sorry, ale on spieprzy każdy film..

Czemu, mnie filmy z jego udziałem sie podobają, może nie wszystkie, ale większość.

użytkownik usunięty
Peach3a3

Dla mnie są głupie i bezsensowne... On nie potrafi grać!!

Nawet jeden film Ci się nie podoba?

użytkownik usunięty
Peach3a3

"Jestem Legendą" jest nawet spoko : )

Nooo, jest nawet git. Czyli podobaja Ci się filmy na pograniczu sf?

użytkownik usunięty
Peach3a3

Yyy.... Nie kojarze. Powinnam znać?

Chodzi mi o to czy podobają Ci się filmy science fiction:)

użytkownik usunięty
Peach3a3

Hmm,.. ♥Saga Zmierzch♥ ma w sobie coś z science fiction, więc tak : )
A ty lubisz Sage Zmierzch? Ja kocham!!!

Wiesz może Zmierzch sam w sobie nie jest zły, ale ja wolę akcje niż romantykę:)

Peach3a3

Podbijam ;-) Też wolę naparzanki.

karoman4

Nie ma to jak:"Yippee-ki-yay motherf*cker"

Peach3a3

Dokładnie ;-) '' Hasta la vista baby '' albo '' I'll be back '' też może być.

A ,,Saga Zmierzch'' ma sens?

użytkownik usunięty
karoman4

nom... Jak dla mnie tak : )
Ja to uwielbiam!! :*

Ja tego nie oglądałam i nie wiem, czy w ogóle się za to zabiorę. Nie rajcuje mnie coś takiego. Dla mnie filmy o wampirach są bezsensu. Tak jak dla Ciebie filmy z Will Smith'em. Może kiedyś obejrzę te Twoje zmierzchy, ale to na pewno nie będzie prędko. Bardziej wolę kino akcji. Tam przynajmniej twardziele są prawdziwi.

użytkownik usunięty
karoman4

Jakie zmierzchy? tak dla wyjaśnienia to jest:
1. zmierzch
2. księżyc w nowiu
3. zaćmienie
4. przed świtem -część 1-
5. przed świtem -część 2-

Tak jak mówiłam: podoba mi sie "Jestem Legendą". Czy to nie wystarcza?

Ale spokojnie, nie denerwuj się, proszę ;-) Mówię nie znam się na tych Sagach Zmierzch i tych wszystkich częściach. Po prostu wyraziłam swoje zdanie na ten temat komuś, kto się na tym zna i tyle. Na tym polega wymiana poglądów. Nie miałam zamiaru ubliżyć ani Tobie ani fanom tych filmów.

użytkownik usunięty
karoman4

Tak nie pomyślałam : ) Nie sądze żebyś była typem wrednej zołzy która chce komuś ubliżyć.

To ja się dziwię, że tak o mnie pomyślałaś. Nie każdy jest wrednym człowiekiem. Przynajmniej nie ja. Przecież Ty mi krzywdy nie robisz oglądając Sagę Zmierzch, a ja chyba nie robię Tobie krzywdy oglądając np. Rambo. ;-) Każdy ogląda to ,co lubi. Ważne, żeby szanować czyjeś zdanie na dany temat i tyle.
Teraz masz przykład na forum filmu Jesteś Bogiem. Tam jak normalny użytkownik (nie żaden hejter, czy troll) napisze, że film był taki sobie, to zaraz fani PKF jeżdżą po takiej osobie jak tylko mogą. Wmawiają tej osobie, że sie nie zna na historii tego zespołu, że nie potrafi dostrzec przesłania tego filmu. Nie rozumiem takiego zachowania. Każdy ma prawo do własnego zdania na dany temat.

użytkownik usunięty
karoman4

Nom... Ludzie są czasami upierdliwi..

Dziwny jest ten świat.

użytkownik usunięty
karoman4

Dzięki za przyjęcie zaproszenia :*
O! I obejż Sage Zmierzch!

Za Sagę Zmierzch nie będę się zabierać. Mam i tak sporo filmów do nadrobienia, a to może kiedyś obejrzę, choć nie obiecuję.

użytkownik usunięty
karoman4

Byłabym baaaarodzo wdzięczna : ) Ale wiesz: filmy możesz obejrzeć później ale wieczorami możesz się zabrać za książki xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones