Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith
faylon

..."Skazani na Shawshank" 1/10... "Braveheart" 3/10... -.-
dyskusję można uznać za zakończoną jeszcze przed rozpoczęciem...

faylon

bo tak mi sie chce

hubsobik1234

nikt nie mówi, że ma być inaczej...ale człowiekiem do dyskusji to nie jesteś, a to cnota ludzi inteligentnych.

hubsobik1234

Gosc gra w głupawych filmach przeważnie więc i głupawo się prezentuje. W jakis tam 2 w miarę przyzwoitych dramatach niedawno zagrał i wypadł w nich całkiem znosnie.
Tak to już jest z aktorami, że muszą do reżyserów miec również szczęscie.

Taki np John Goodman. Gra głupawo w głupawych filmach. Nigdy go nie lubiłem. Później: jeden, drugi, trzeci... film Coenów z jego udziałem i... gra genialnie w nich!
Tak więc - dobry reżyser to i z polskich drewniaków cos porządnego by ulepił.

hubsobik1234

jak dla mnie to jeden z ulubionych aktorów

użytkownik usunięty
hubsobik1234

jesteś debilem...

hubsobik1234

Kazdy ma swoj gust, ale to juz troche przesada, bo Will nie jest az takim zlym aktorem, wedlug mnie jest rewelacyjny.

nikola215

cholera, założyciel tematu to wielki krytyk, nie zaczynajmy z nim dyskusji bo nie ma szans :C

hubsobik1234

wal sie ojszczy kiosku potomku stechlej spermy i ofiaro dziurawego kondona

hubsobik1234

hubsobik, wiele to ty soba nie reprezentujesz

hubsobik1234

Hmm, ciekawe: "daję 1/10 ...bo tak". A ja twierdzę, że jesteś nie_w_pełni_sprytnym dzieciakiem z humorami blondynki w trakcie OBFITEJ miesiączki. Dlaczego? BO TAK :P
Tak poważnie to fajnie, że jesteś zdecydowany i się tego nie boisz (bo siedzisz przy monitorze i nikt nie wie kim jesteś? ha ha. Wygodnie jest być kozakiem w internecie no nie?), tylko szkoda, że brak Ci argumentów. :P

Piotras2009

Jezu ludzie dajcie sobie spokój przecież on prowokuje i tylko czeka na takie wypowiedzi jak wasze....

hubsobik1234

dobrze wiedzieć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones