PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645341}

Zimowa opowieść

Winter's Tale
6,4 30 789
ocen
6,4 10 1 30789
2,8 4
oceny krytyków
Zimowa opowieść
powrót do forum filmu Zimowa opowieść

szkoda iż zwiastun był zbyt dobry i oczekiwania były duże a film tylko dobry. Po romantycznej kolacji i do lampki wina z małżonką film pasujący:). Niektóre komentarze na temat gry aktorskiej zszokowały mnie, jeśli ktoś twierdzi że była słaba a "Niezniszczalni" ocenił na 10 to jest zwykłym kretynem z niskim IQ. Russell Crowe zagrał na wysokim poziomie ale zadziwił nielubiany przeze mnie Colin Farrell, naprawdę nad wyraz pozytywnie , do tego Jessica Brown Findlay - ciekawe odkrycie :) P.S Zmieniły się czasy i nie można wierzyć oceną ludności z FB, jeszcze z dwa lata temu robiliśmy w ten sposób że film poniżej 6/10 odpuszczaliśmy, był to sprawdzony sposób, obecnie FB przejęło chyba dziwne społeczeństwo, jedni twierdzą że gimbusy, inni że fani pokemonów lub masturbatorzy :) nie interesuje mnie to ale już nie sugeruje się ocenami które wystawiane są w ok 40% przez kretynów. Pozdrawiam

ruski011

P.S Jak gość przeżył 100 lat bez dowodu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones